خدمات نمایشگاهی و غرفه سازی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ساخت و ساز غرفه های نمایشگاهی

توانمندی طراحی داخلی و ساخت فضاهای تجاری، اداری، عمومی و انواع غرفه های نمایشگاهی با بهترین کیفیت، به مشتریان کانون تبلیغاتی پیرایه این امکان را می دهد که ضمن صرفه جویی در هزینه ها و داشتن محیطی شاداب و دلپذیر و هماهنگ، تمرکز خود را صرف ارائۀ توانمندی های سازمان خود نمایند و هیچ گونه دغدغه ای راجع به مسائل اجرایی نداشته باشند.

برخـی از خدمات این واحد عبارتنـد از :
- ارایه پیش‌طرح به‌صورت سه‌بعدی و با نورپردازی واقعی

- غرفه سازی نمایشگاه امروزه به‌عنوان یک تخصص کاملاً حرفه‌ای، یک هنر و یک صنعت کاملاً علمی در دنیا شناخته ‌شده، به افزایش بهره‌وری در تجارت و کسب‌وکار کمک می‌کند. این کانون با ارایه طرح‌های خلاقانه و متفاوت ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌ها سعی بر این دارد با به وجود آوردن محیطی جذاب و هماهنگ و تأثیرگذار در بر پایی هر چه بهتر و ارایه خدمات به مشتریان همراه شما باشد.

کانون تبلیغاتی پیرایه با اعتقاد به کار گروهی و تیمی مفتخراست که بخشی از خدمات خود را از قبیل ساخت غرفه با شرکت هنرهای داخلی آمون انجام داده که نمونه های پروژه های صورت پذیرفته در ذیل آمده است.

http://www.amoonarts.com/fa

موسسه راهگشا سال1392
موسسه راهگشا1391
نارفوم کار ایپاس 2014

غرفه آرایی با تجهیزات آماده نمایشگاهی

-         سازه‌های پرتابل

-          استند، رول آپ، کانتر و پاپ آپ

-         لایت باکس گردان و ثابت

-         جای بروشور و کاتالوگ

-         اسپیس فریم و .......

دکوراسیون داخلی (اداری، تجاری و مسکونی)

این کانون با تجهیزات کامل کارگاهی و خرید ماشین آلات جدید صنعتی شامل دستگاههای(PVC - MEMBERAN- CUT- CNC و منحنی بسته بندی و...... ) اقدام به فعالیت در موارد ذیل نموده است:

- تولید مبلمان اداری

- تجهیزات کتابخانه و .....